Problem ze szpetnymi krostkami na nogach, przedramionach i pośladkach

Witam. Mam problem ze szpetnymi kostkami na nogach,przedramionach i pośladkach.jak leżę lub jestem na słońcu jasnieja. Najgorzej jak stoję, to się nasila i są intensywnie czerwone. Co z tym robić. Czy to juz nigdy nie zejdzie? mam to już kilka lat. Byłam kiedyś u dermatologa ale nic nie pomogło ( jakaś robiona maść). proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Bez obejrzenia zmian ciężko jest się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie. Być może warto byłoby pobrać wycinek zmian aby określić ich charakter.