Problem ze wzwodem i podnieceniem się. Co mam robić?

Witam. Mam 21 lat i mam problem z przyjacielem. Poznałem świetną dziewczynę, jednak mam problem z ustawieniem małego do pionu. Przez 3 lata dosyć czesto sam się bawiłem młodym. Ciężko mi jest teraz się podniecić i zauważyłem, że skóra na członku jest sucha. Smaruję go różnymi oliwkami nawilżającymi, ale nic nie pomaga i nadal jest sucha skóra. W zeszłym roku miałem usuwaną stulejkę plastycznie, jednak przy całkowitym wzodzie nadal czuje delikatne uciskanie. Jednak najbardziej martwi mnie ten suchy naskórek żołędzia oraz brak wzwodów. Pozdrawiam
21 LAT ponad rok temu

Witaj,

Przyczyną kłopotów ze wzwodem może być nadmierna masturbacja.
Zbyta częste zaspokajanie popędu seksualnego takim sposobem może skutkować osłabieniem reakcji na bodźce.

Z kolei ustawiczne przesuszenie naskórka na penisie może świadczyć o infekcji grzybiczej lub bakteryjnej. Może to być również powodowane wspomnianym nadużywaniem masturbacji przy jednoczesnym nieprzestrzeganiu zasad higieny.

Doradzam kontakt ze specjalistą w celu zastosowania właściwego leczenia.

Pozdrawiam