Problem ze wzwodem i podnieceniem w stosunku do żony

Witam,, mam problem ze wzwodem i podnieceniem w stosunku do żony. Zostałem zdradzony i wszystko się we mnie zblokowało. A że ponoć wszystko zaczyna się w głowie pomyślałem, że Pani doświadczenie i wiedza w tej materii pozwoli mi przełamać blokady. Bo na razie najprostsze sposoby zawiodły. A brak sexu tak jak widzę kładzie się cieniem na naszych stosunkach. Proszę o podpowiedź, co mogło by mi pomóc przestawić myślenie i zmiany w tym problemie. pozdrawiam Krzysiek

Witam,
to jest problem,który należy przepracować bo nie znamy sposobu ani zakresu pojęcia "seks"pojmowanego przez Pana.Domyślam się,że myli Pan go ze sprawnością techniczną,co jest równoznaczne z brakiem szacunku do siebie i również przypisywaniu partnerce takich oczekiwań.Być może więc przede wszystkim należy porozmawiać o Pana samoocenie i obalić powody,dla których w taki sposób ją Pan buduje.Reasumując uważam,że powinien Pan umówić się z terapeutą osobiście.
Pozdrawiam serdecznie.