Problem ze wzwodem. Jak go wyeliminować?

Witam! Mam dopiero 19 lat, a już występują u mnie problemy, które nie powinny. Rok temu pierwszy raz spróbowaliśmy się kochać z dziewczyną, jednak w kulminacyjnym momencie stres wziął górę i nie byłem w stanie. Od tego momentu rozpoczęły się moje kłopoty, z czasem "jakość" erekcji zaczęła się pogarszać. Były kolejne próby stosunku, ale żadna nie zakończyła się powodzeniem. Prowadzę aktywny tryb życia, unikam niezdrowego jedzenia, nie palę, piję sporadycznie. Niedawno zanikła nawet poranna erekcja, a jeśli ta już występuje, bez względu na porę dnia, to twardość członka nie jest wystarczająca, żeby przejść do stosunku. Nie jestem uzależniony od masturbacji, 1-2 na tydzień to taka stała norma, choć ostatnio ograniczyłem i to, mając nadzieję, że to pomoże - bez skutku. Nie sięgałem jeszcze po żadne suplementy diety i inne medykamenty z nadzieją, że tutaj uzyskam cenną poradę. Z góry dziękuję.

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Początki po inicjacji seksualnej bywają skomplikowane i nie należy traktować tego jako coś niezwykłego. Ponadto stres związany z tym przeżyciem nie pozwala w pełni cieszyć się doznaniami związanymi z seksem. Proponuję nadal próbować, a istnieje duża szansa, że sytuacja się poprawi. Co do "suplementów diety", należy na nie bardzo uważać. NIe do konca wiadomo, jaki jest ich skład, a w efekcie - skuteczność.