Problem ze wzwodem - mam 16 lat

Witam. Mam 16 lat i ostatnio miałem okazję na swój pierwszy raz, lecz przy "grze wstępnej" mój penis był w wzwodzie, potem "uspokoił" się i gdy miało dojść do stosunku nie chciał stanąć na wysokości zadania... Dodam również, że czasami przez zwykłe przytulenie dochodzi u mnie do wzwodu, po czym wypływają mi płyny ustrojowe. Co zrobić żeby wrócić do "normalności"?

Witam!

Jesteś bardzo młodym mężczyzną i dopiero wkraczasz w świat seksu. Niedoświadczenie oraz nadmiar bodźców seksualnych mogą wywoływać problemy z erekcją. Staraj się poznawać swoje ciało i reakcje oraz uczyć się nad nimi kontroli.

Pamiętaj również, że seks to przyjemność, a nie sprawdzenie wydolności. Dlatego staraj skupić się na odczuwaniu przyjemności i dawaniu jej partnerce, a nie o swoim penisie. Jeśli jednak problem będzie dla Ciebie bardzo dokuczliwy, to warto skonsultować się w tej sprawie z lekarzem urologiem lub seksuologiem.

Pozdrawiam