Problem ze wzwodem u 25-latka

Dzień dobry mam mam 25 lat i nie mały problem ze wzwodem. Zaczęło się to jakieś 3 lata temu wypiłem troszkę chciałem się kochać z kobietą i klapa zero wzwodu. Od tego czasu jak już stanie nie jest taki twardy jak kiedyś np jak chce się kochać z kobietą na stojaco to nie ma praktycznie szans żeby stanął a jak stanie to mam nie pełny wzwód. Jednak w lóżku jak leżę na boku jest lepiej choć to i tak nie to. Brak częsty poranego wzwodu a jak już to często niepełny. Chciałem jeszcze dodać, że jak osiągam wzwód w pozycji leżacej lub na boku to jak wstaje to mi momentalnie pada. I jeszcze jedno jak idę oddac mocz i koncze ubieram juz majtki zrobię kilka krokow to jeszcze wyleci troche moczu lub czesto wyplywa mi z cewki taka ciecz jakby sperma może to miec wpływ na mój wzwód? Byłem u urologa i nie wie co mi jest. Proszę o pomoc
25 LAT ponad rok temu

Szanowny Panie,
z treści listu wynika, że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż Pańskie dolegliwości mogą mieć podłoże psychogenne i w standardowym badaniu urologicznym nie można było stwierdzić odchyleń od normy. Jeżeli wizyta u urologa nie dała spodziewanego efektu, proponuję zasugerować lekarzowi, który Pana badał i nie znalazł przyczyny, skierowanie Pana do ośrodka specjalizującego się w leczeniu zaburzeń erekcji. Zwykle poradnie takie zwane potocznie „poradnią ED” znajdują się przy klinikach uniwersyteckich. Dysponują one sprzętem pozwalającym w większości przypadków stwierdzić przyczynę dolegliwości i wdrożyć odpowiednie leczenie.