Problem ze wzwodem u 30-letniego mężczyzny

Mam problemy ze wzwodem, czuje się podniecony, ale nie staje do pionu i pomagam ręką przy wprowadzaniu. Od kilku miesięcy nie uprawiam sexu z żoną. Onanizuje się 1na tydzień, dwa tygodnie. Od kilku miesięcy brak porannych wzwodow. Nie pije, nie pale. Penis skrzywiony w lewo i w dół.

Dzień dobry!

Są to zbyt skąpe informacje dla pełnego rozpoznania sytuacji. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!