Problem ze wzwodem u 48-latka

Witam,moj partner ma problem ze zwodem.Uwaza ze to moja wina,ze zbyt krotko i malo go pieszcze ,dotykam i zbyt delikatnie trzymam penisa w dloni. uwazam ze nie ma racji i przedewszystkim nie powinnam tak sie angazowac. On ma 48 a ja 45lat. Prosze o kilka zdan na ten temat. Dodam ze namawialam go na wizyte u sexuologa, ale uwaza ze to ja mam problem.

Mam nadzieję, że uda się Pani zachęcić Partnera na konsultację u lekarza seksuologa. Powinno to być ważne dla Was obojga.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com

Dzień dobry!

Zaburzenia erekcji dotyczą dużej grupy mężczyzn 40+. Zazwyczaj przyczyny mają charakter naczyniowy, hormonalny czy urologiczny. Konieczna jest wizyta u lekarza seksuologa, przeprowadzenie badań diagnostycznych, aby ew. podjąć właściwe leczenie.
Oczywiście jednak, satysfakcja z życia seksualnego także może mieć znaczenie. Każdy człowiek ma indywidualne potrzeby, gusta i preferencje seksualne, które chciałby, aby były zaspokajane w związku. Jest możliwe, że obdarzanie partnera takimi pieszczotami, jakie lubi, poprawi jego sprawność seksualną, erekcję, a także ogólnie Państwa życie seksualne.

Pozdrawiam!