Problem ze zbilansowaną dietą i chęcią przybrania na wadze

Witam, proszę o rade bo już kompletnie tracę nadzieje i pomysły co mam dalej robić. Mój problem jest następujący. Mam 24 lata, 175 cm wzrostu a waga pokazuje mi przedział 47-49Kg Jem regularnie i zdrowo, staram się jeść takie potrawy ktore wplywaja na przyrosc wagi ale nic sie nie dzieje... próbuje przytyć już od prawie 10 lat chodząc, od lekarza do lekarza. Jestem zdrowa więc żadna choroba nie przeszkadza mi w tyciu a mimo to nigdy w życiu nie ważyłam więcej jak 49kg. Co robić? błagam pomóżcie

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam,
najlepiej skontaktowac sie bezposrednio z Dietetykiem, bo do tego potrzebny jest szczegolowy wywiad, badania, dziennik zywieniowy. Na podstawie kilku zdan na forum, nie moge nic Pani poradzic.
Jesli ma Pani ochtoe, zapraszam do kotnaktu:
ulewicznatalia@gmail.com