Problem ze zbyt niską liczbą leukocytów i zbyt wysoką liczbą limfocytów

Witam, mój problem dotyczy wyników morfologi. Otóż mam problem ze zbyt niską liczbą leukocytów, z kolei poziom limfocytów jest zbyt wysoki. WBC również jest zbyt niskie. Taki poziom utrzymuje się już u mnie od dłuższego czasu i na pewno nie jest spowodowane żadną infekcją czy stanem zapalnym. Czy odbiegające normy mogą być spowodowane obecnością dwóch śledzion? Mononukleoze, borelioze, bruceloze wykluczyłam badaniami. Bardzo proszę o odpowiedź, ponieważ lekarz rodzinny nie potrafi mi pomóc.

pozdrawiam,
Iwona Manikowska