Problem ze zbyt szybkim wytryskiem. Jak go rozwiązać?

Witam. Mam 25 lat i od dłuższego czasu mam problem z wytryskiem, tzn. jak tylko dochodzi do penetracji, po kilku sekundach dostaję wytrysku. Jest to dla mnie bardzo krępujace, jak i dla partnerki, a raczej rozczarowuję ją tym szybkim wytryskiem. Żeby było tego mało, to mam wrażenie, że mój członek jest nierozwinięty, zdarza się często, że się kurczy, chowa. Będę wdzięczny za uzyskanie odpowiedzi na wyżej wymieniony problem, z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Witam serdecznie,

Przyczyn przedwczesnego wytrysku może być kilka. W opisanym przez Pana przypadku może to mieć związek z rozpoczęciem współżycia z nową partnerką seksualną lub towarzyszącymi Panu stresującymi sytuacjami. W obu wypadkach należy zadbać o komfort zbliżenia oraz kultywowanie prawidłowych, codziennych relacji partnerskich.

Jeżeli zaburzenie to będzie utrzymywało się dłuższy czas, proszę zasięgnąć porady specjalisty, który zbierze odpowiedni wywiad.

Pozdrawiam.