Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 5 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem ze zdjęciem napletka z żołędzi penisa podczas wzwodu

Cześć od jakiegoś czasu mam pewiem problem intymny, gdy jestem podniecony i mam erekcję nie mogę zsunąć napletka z penisa ale kiedy mój penis (nie stoi) to mogę zdjąć do samego końca. Bardzo proszę o szczere i ądre odpowiedzi na ten temat i bardzo dziękuje za odpowiedzi ;).
MĘŻCZYZNA ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
83 poziom zaufania

Prawdopodobnie cierpisz na stulejkę. W celu leczenia musisz zgłosić się do urologa (wymagane jest skierowanie od lek. rodzinnego, lub prywatnie). W zależności od stopnia zaawansowania stulejka może być leczona zachowawczo lub prostym zabiegiem operacyjnym.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0

Problem który Pan opisuje to prawdopodobnie stulejka. Polega to na trudności ze zsunięciem napletka do rowka zażołędnego. U Pana występuje postać niepełna ponieważ problem występuje tylko w czasie wzwodu. Leczenie polega na chirurgicznej plastyce napletka lub obrzezaniu wykonywanym przez urologa.

umów wizytę 0
Ryszard Hanecki Urolog, Warszawa
70 poziom zaufania

Witam, problem wynika ze zbyt wąskiego otworu w napletku - rodzaj tzw. stulejki. Leczenie zabiegowe, zabiegi wykonywane przez urologów. Pozdrawiam RH

Specjalista w dziedzinie urologii z trzydziestoletnim doświadczeniem.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy