Problem związany z poronieniami nawykowymi

Witam mam problem związany z poronieniami nawykowymi, utraciłam już 3 ciąże z poprzednim partnerem, z obecnym chcielibyśmy rozpocząć starania o dziecko. Czy zmiana partnera może mieć wpływ na poronienia? Czy jest jakaś szansa że poronienie z nowym partnerem nie wystąpi? Proszę o odpowiedz. Pola

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje takie prawdopodobieństwo. Niemniej jednak po kolejnym poronieniu należy wdrożyć diagnostykę przyczyny nieprawidłowości.