Problem związany z zazdrością o męża

Witam. Mam problem wiązany z zazdrością o męża. Od 6 miesięcy w szkole w której pracuje mój mąż jest zatrudniona dziewczyna, z którą bardzo dawno temu kilka razy spotykał się mój mąż. Odkąd pracują razem ja nie mogę poradzić sobie z tą sytuacją, często płaczę, mam myśli samobójcze. Wpadłam w kompleksy, ponieważ ja taż starałam się o tą pracę mimo, że mam lepsze wykształcenie i doświadczenie to ona ją dostała bo miała znajomości. Mam chora tarczycę i nie mam siły żyć. Proszę o pomoc!

Witam
Prosze się zgłosić do lekarza psychiatry i psychologa. Z opisanych przez Panią objawów jest niebezpieczeństwo, że ma Pani depresję i będzie wskazane leczenie, stąd lekarz. W poradzeniu sobie z zazdrością, niskim poczuciem wartości i kompleksami może Pani pomóc psycholog. Prosze też porozmawiać z mężem o swoich wątpliwościach. Dodatkowo ważne jest by Pani leczyła tarczycę, która nieleczona też wpływa na zaburzenia nastroju.
Pozdrawiam B.K

Szanowana Pani,
konieczne jest aby skontrolowała Pani stan swoich wyników badań pod kątem tarczycy, objawy które Pani opisała mogą być mieszanką zaburzeń tarczycowych i rzeczywistej zazdrości o męża. Dodatkowo poza wizytą u endokrynologa konieczna jest wizyta u psychologa aby mogła sobie Pani odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Pani reakcja jest taka nieadekwatna, co tak naprawdę doprowadza Panią do takiego stanu i jak sobie z tym poradzić.