Problem związany ze wzwodem członka

Witam od paru dni mam problem zwiazany ze wzwodem czlonka. Mam dziewczyne od 3 lat i czesto sie zdarza ze mam wlasnie taki problem ze nie dam rady wstarczajaco sie podniecic nie wiem co sie dzieje ze mna czy cos jest nie tak!!!

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Na podstawie skąpych informacji nie jest możliwe ocenić, jakie mogą być źródła zaburzeń erekcji i jakie będzie właściwe postępowanie.

Pozdrawiam!

Witam, sprawa wymaga osobistej konsultacji z seksuologiem. Zachęcam,brak satysfakcji podczas współżycia to poważny problem może rodzić daleko idące konsekwencje. Pozdrawiam