Problemy emocjonalne, które rzutują na wagę

Mam problemy emocjonalne,które rzutują na moją wagę.Po wcześniejszych wahaniach wagi i ostatnim ekspresowym przytyciu 50 kg ,teraz znowu schudłam jakieś 15,obecnie ważę 86 i już widać,że mam obwisłą skórę. Chudnę 1 kg tygodniowo.Nie stosuję ćwiczeń,mam słabą kondycję i astmę oskrzelową,zawsze rezygnowałam na starcie...ani żadnych kremów.Jeszcze 35 kg przede mną.Nie będzie mnie stać na operację usuwania nadmiaru skóry.Co mogę zrobić, żeby zapobiec jej obwisaniu?Jestem zrozpaczona, z własnej winy.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza