Problemy emocjonalne po urodzeniu dziecka

witam po urodzeniu 1 dziecka mialam problemy emocjonalne ale minely jednak po urodzeniu 2 dziecka objawy nasilily sie i z dnia na dzien coraz ciezej mi z tym zyc, praktycznie ciagle placze ze wzruszenia, ze smutku niewazne czy powod dotyczy mnie, mojej rodziny czy obcych, z drugiej strony wszystko mnie drazni szybko sie denerwuje a wtedy cala sie trzese nie moge sie wyslowic, zero koncentracji nie mysle o tym co robie jestem rozkojarzona, zle sypiam. potrzebny mi specjalista?

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą zaproponować odpowiednią metodę / formę leczenia (psychoterapia i/lub farmakoterapia).
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ), prywatnie.