Problemy finansowe i kryzys w małżeństwie

Moja zona jest bardzo znerwicowana z powodu finansowych.ostatnio sie odemnie odwrocila mowi ze mnie nie kocha i nie nawidzi. Ze chce odejsc. Co mam robic .

Witam,

Pana żona, jak wynika z Pana opisu, czuje się źle z powodu stale przeżywanego napięcia i stresu. Mam wrażenie, że podjął Pan już próby rozmowy. Może zechcecie Państwo skorzystać z terapii małżeńskiej, tak byście mogli porozmawiać o trudnościach. Możecie skorzystać z pomocy w Poradni Zdrowia Psychicznego lub w prywatnym gabinecie.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Witam, to dla Pana bardzo trudna sytuacja, doradzam by udał się Pan na spotkanie z psychologiem i bardziej opowiedział swoja sytuację, wasze relacje. Pozdrawiam serdecznie.