Problemy gastryczne u 13-miesięcznego dziecka

Witam.Moj 13 miesięczny synek od urodzenia miał problemy z brzuszkiem(wzdęcia i głosne bulgotanie)a co za tym idzie płacz i nieprzespane noce. Dopiero niedawno dostalismy skierowanie na testy alergiczne,które zostały wykonane tydzien temu.Z testów tych wynika iz mały jest uczulony na mleko,na nic więcej.Od tygodnia pije Bebilon pepi2,oraz wyeliminowalismy jakiekolwiek produkty mleczne z diety.Choć minął juz tydzien,nie widac wyrażnej poprawy.Jak długo trzeba czekac na poleprzenie stanu zdrowia?

Aleksander Ropielewski

Poprawa powinna występować po ok. 1- 2 tygodniach, jednak może potrwać nawet 4 tygodnie.