Problemy hormonalne a stłuszczenie wątroby i zapalenie żołądka

witam, mam problemy hormonalne czy możliwe jest że przez to i przyjmowanie leków nabawiłam się stłuszczenia wątroby i zapalenia żołądka? żołądek boli mnie codziennie, wątroba już rzadziej ale pobolewa mimo zmiany diety na wątrobową. co mogę jeść przy takich problemach? jak to łączyć? czy ból spowodowany jest złym jedzeniem mimo moich starań czy to już taki urok? na każdej stronie podawane jest coś innego, nie wiem już co mogę jeść a co nie. i co robić. biorę heparegen i lagosa

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakie leki i hormony Pani przyjmuje, natomiast możliwe, że Pani dolegliwości są spowodowane przyjmowaniem leków. bez oceny parametrów wątrobowych i informacji o stosowanych lekach nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.