Problemy i konflikty w związku

Witam. Mam problem z mezem czesto sie klocimy , klotnie sa raz z jego winy raz z mej. Przy jednej z klotni maz zaczal mi wypominac ze mbie utrzymuje bo ja siedze z corka mala. Nowi ze noe jestem dla niego wsparciem tylkp problemem ze nic nie potrafie zalatwic tylko same klopoty sa. Po tych slowach placze a on czego znow becze. Nie wiem co mam zrobic i jak mu tlumaczyc aby tak nie mowil prosze o pomoc

Witam Panią. Z jednej strony opisuje Pani sytuację z mężem, w której wina rozkłada się na obie strony, z drugiej opisuje Pani zachowania męża, które mogą świadczyć o wykorzystaniu asymetrii sił. Mówienie do Pani, że tylko Pani siedzi z córką (opieka, zajmowanie się dzieckiem nie jest uważane jako praca), że jest Pani dla niego ciężarem (obwinianie Pani), że nic Pani nie potrafi załatwić (dewaluowanie Pani wartości) oraz unieważnianie Pani uczuć mogą świadczyć o przemocy psychicznej. Proszę odwiedzić ten adres www.niebieskalinia.pl i upewnić się czy opisywane tam aspekty nie dotyczą Pani. W razie gdyby dotyczyły może Pani skorzystać z kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Witam serdecznie, powinniście Państwo nie zwlekajęc zgłosić na terapię par. Jeżeli mąż będzie się przed tym bronił to ewentualnie Pani sama powinna skorzystać z konsultacji.
Pozdrawiam