Problemy jelitowe niewiadomego pochodzenia

Kilka lat mam problemy jelitowe:miałam robione USG,per rectum,rektoskopie, kolonoskopie,badania z krwi (markery,CRP).Ponad to pomocniczo USG pochwy-wszystkie badania w normie.Objawy utrzymują się nadal, a dziś chcąc nałożyć lek doodbytniczy, wyczułam dość płaskie uwypuklenie pod skórą, między pochwą a odbytem (na wysokości ok. 5 cm, tylko po lewej stronie odbytnicy),nie boli ale jest twardsze niż reszta jelita,żaden lekarz nie zwrócił uwagi, ale chciałam się dowiedzieć co to może być?

Dzień dobry,

Powinna Pani udać się do doświadczonego gastrologa i na wstępie wizyty powiedzieć o problemie. Bez zbadania i sprawdzenia jak wygląda zmian trudno postawić trafne rozpoznanie.Może być to polip, ale nie można wykluczyć zmiany o innym charakterze, dlatego koniecznie trzeba się przebadać.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz