Problemy jelitowe, zmęczenie i osłabienie a wyniki badań

Witam. Od pewnego czasu zmagam sie z dość dużymi problemami jelitowymi. Jestem po kolonoskopii jednak nie wykonano mi badania do końca przez moją budowę. Od dłuższego czasu jestem zmęczona, słaba mimo że się wysypiam. Wyniki krwi też mam nie ciekawe. Za mało leukocytów, płytek krwi, NEUT (nie wiem co to) i za dużo LYM. Dodam że mam dopiero 19lat i predyspozycję genetyczną do nowotworów. Boje się że może być to choroba związana z układem immunologicznym. Już nie wiem co robić...

Marta Mielniczuk

Witam, objawy w Pani przypadku są nieswoiste i mogą wynikać z wielu różnych chorób a jednocześnie mogą nie mieć jednej konkretnej przyczyny. Warto byłoby poszerzyć diagnostykę i sprawdzić więcej parametrów Pani krwi obwodowej. W tym celu należy udać się do lekarza POZ. Absolutnie jednak nie należy panikować. Pozdrawiam