Problemy na tle nerwicy: duszenie w mostku, zgaga i osłabienie

Witam, ostatnio mam problemy na tle nerwicy, duszenie w mostku, od ponad tyg codziennie zgaga, osłabienie. Miałam zlecone badania morfologiczne. Monocyty przy normie 0-1,8 mam 1,3 natomiast procentowo 0,1-8,0 u mnie jest 17,9. Mam tez podwyższony cholesterol - 229 mg/dL. Czy procent monocytow jest ważny? Mam sie martwić?

Szanowna Pani,

w tej sytuacji najlepiej udać się do lekarza i przedstawić otrzymane wyniki. Jedynie specjalista może je odpowiednio zinterpretować i zalecić odpowiednie leczenie. Postępowanie jedynie na własną rękę może jedynie zaszkodzić.

Pozdrawiam serdecznie
Marta Melka-Roszczyk

Zachęcam Panią aby poza dokonywaniem diagnozy medycznej zwrócić się o wsparcie do psychoterapeuty by sprawdzić ewentualne psychosomatyczne podłoże objawów oraz metody radzenia sobie z nimi.