Problemy po złamaniu kości śródręcza u 66-latki

Mam 66lat-2 marca br. złamałam 5 kość śródręcza lewej ręki,z dużym przesunięciem-0,5cm. Założono mi w szpitalu gips do łokcia,na metalowej szynie,na 2 palce! Nie operowano ! B.dlugo i słabo zrastało sie-dopiero 29.4.br zdjęto mi gips , ale ból był jeszcze b.silny przy próbie ruszania przez 2 tyg. Jest 19 maj- mimo ćwiczeń w domu,boli i nie mam czucia na wierzchu dłoni! Dziwne ,ale czasem jest , a czasem nie! Co robić ?Jak rehabilitować? jakie ćwiczenia? czy czucie i funkcje dłoni wrócą ? B.proszę o opinię !

Do pełnej, długiej rehabilitacji! Będzie lepiej!!! "ałożono mi w szpitalu gips do łokcia,na metalowej szynie,na 2 palce! Nie operowano ! B.dlugo i słabo zrastało sie-dopiero 29.4.br zdjęto mi gips , ale ból był jeszcze b.silny przy próbie ruszania przez 2 tyg. Jest 19 maj- mimo ćwiczeń w domu,boli i nie mam czucia na wierzchu dłoni! Dziwne ,ale czasem jest , a czasem nie! Co robić ?" Do omówienia z z lekarzem i rehabilitantem, Pozdrawiam serdecznie !!