Problemy sercowe - co mam zrobić?

Hej wszystkim, nazywam się Ania, mam 11 lat i mam problem z chłopakiem... Zakochałam się w chłopaku z mojej klasy i mu to napisałam, ale on mnie nie chce... bardzo mi jest smutno... Ale dzisiaj napisał do mnie na nk mój były, że chce ze mną chodzić i nie wiem, co mam robić. Pomocy!!!

Witaj!

Każdy jest ekspertem od własnego serca. Miłosne wzloty i upadki są częścią dorastania, w ten sposób uczysz się specyfiki relacji damsko-męskich. Dlatego nie szukaj gotowej odpowiedzi u psychologa, tylko postaraj się korzystać z własnych doświadczeń i wyciągać z nich jak najwięcej nauki na przyszłość.

Pozdrawiam.