Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy skórne na twarzy po doksycyklinie

Kilka lat temu po doksycyklinie miałem bardzo poważne problemy skórne na twarzy. Skóra od tamtego czasu wygląda źle, lepiej niż podczas leczenia antybiotykiem. Ostatnio znowu byłem leczony doksycykliną a po niej przez dwa miesiące stosowałem probiotyki. Reakcja była taka iż na początku skóra zdecydowanie się poprawiła, trwało to dwa miesiące, jednak po tym czasie nastąpiło drastyczne pogorszenie stanu skóry. Najpierw probiotyki mocno poprawiły jej stan a potem zadziałały w drugą stronę.
MĘŻCZYZNA, 46 LAT ponad rok temu

Nie wiem, na co był Pan leczony, "problemy skórne" to zbyt ogólne pojęcie. Antybiotyki pomagają, gdy są stosowane, ale nie rozwiązują problemów na przyszłość. Probiotyki nie poprawiają stanu skóry, ani nie pogarszają.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy