Problemy skórne po pracy fizycznej

pracuje w firmie produkującej sprzęt AGD.Gdy stoję na stanowisku gdzie w srodku sprzetu AGD zmontować detale do środka moja ręka zanurza się w tej obudowie.Po 8h pracy jest tragedia.Moje ręce wyglądają jak poparzenie i takie wybrzuszenia.strasznie mnie to boli czasami jest że dostaję wysokiej gorączki.Mam też styczność z substancjami oleistymi czy alergolog bedzie w stanie okreslic na co mam uczulenie ? Pomocy !!Dodam ze na innym stanowisku tego problemu niema

Lek. Tomasz Budlewski

wygląda na uczulenie. proponuję zglosic się do lekarza alergologa, a czy praca w rekawiczkach z dlugim rekawem?