Problemy w kontaktach z innymi i wahania nastroju

Mam problemy z kontaktami miedzyludzkimi,bardzo kocham moja partnerkę, ale doprowadza mnie do szału. Często jestem dla niej podla tylko dlatego, że chce żeby się uciszyla. Za każdym razem kiedy spowoduje kłótnie i ją zranie, mam straszne wyrzuty sumienia.Zamykam się w sobie i myślę o złych rzeczach które zdarzyły się ostatnio w moim życiu, codziennie płacze i uzalam się nad sobą.Mam kompletny brak motywacji do robienia czegokolwiek. Nie wiem już jak mam się zmienić,nie umiem nad sobą panować

Witam,
widać, że zdaje sobie Pani sprawę ze swojego postępowania. Może warto szczerze porozmawiać z partnerką i opowiedzieć jak się Pani czuje i z czego wynika Pani postępowanie. Jeżeli nie jest Pani w stanie panować nad swoimi emocjami doradzałabym wizytę u psychoterapeuty.
Pozdrawiam.