Problemy w odchudzaniu u 57-latki

Mam problemy z nadwagą rzuciłam palenie 6 lat temui strasznie tyję ,mam170 cm 114 kg i dochodzą choroby przy otyłośc. Całymi dniami mogę spać jestem zmęczona i otyła czy mogę zrobic oczyszczanie lewatywa jelita grubego.. mam nalot na języku nieprzyjemny zapach , dzikie mięso wokół szyi i pod pachami... na rowniez nerwice ciśnienie cukier podwyższony i nie udaje mi się schudnąć proszę o pomoc

Odradzam zabiegi typu lewatywa bo problem leży zupełnie gdzie indziej. Jedyne co może Pani pomóc to zmiana nawyków żywieniowych i zadbanie o swoje zdrowie.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska

Witam Panią,

Problem jest już bardzo duży, wiec nie powinna Pani dłużej czekać tylko zająć się sprawą profesjonalnie pod okiem dietetyka. Należy dobrać indywidualną dietę i zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe. Prowadziłam wielu pacjentów z tak dużą otyłością i teraz cieszą się życiem. Przeszli wiele zmian, waga spadła, zdrowie się poprawiło. Zachęcam do kontaktu w celu umówienia się na wizytę lub ułożenia diety przez internet. Pacjentów przyjmuje w Warszawie ale jeżeli nie jest Pani z tego miasta i nie ma możliwości dojazdu prowadzę także konsultacje przez internet.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk