Problemy w relacjach z płcią przeciwną 21-letniej kobiety

Mam prawie 21 lat i problem w relacjach z płcią przeciwną. Nigdy nie miałam żadnych kontaktów z chłopakami, miałam tylko platoniczne miłości ze świata filmu i książek. Teraz w mojej głowie stało się coś dziwnego. Panicznie boję się płci przeciwnej. Odczuwam nienawiść do ludzi w związkach, boję się seksu, dziwię się, że dorośli, stateczni ludzie mogą robić coś tak ohydnego. Nie wyobrażam sobie siebie w tej czynności. Jaka może być tego przyczyna? Jak to sobie poukładać w głowie?

Niepokoi Panią , co "dziwnego się głowie stało", jak Pani pisze w poście.
Zachęcam Panią do wizyty u specjalistki zajmującej się takimi problemami, potrzebne jest bliższe rozpoznanie zjawiska, żeby pomóc Pani w odnalezieniu się w kłopotliwej dla Niej sytuacji.
Proszę rozważyć wizytę w Katowicach w Poradni Julia, przyjmuje tam lekarka seksuolog (i psychiatra) wspołpracująca też z psychologiem.
Być może znajdzie Pan bliżej możliwość fachowej konsultacji, ja znam Dr z Katowic.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl, Poznań.