Problemy w relacjach z rodzicami

tak...miałam wczesniej chlopaka przez którego wiele przeżyłam.bylo mi bardzo cieżko...kiedy mówiłam ze jest wszystko ok i ze on jest odpowiedni to rodzice mi odradzali,jak zmienilam zdanie o nim i powiedzialam ze to jednak nie odpowiedni facet to rodzice go bronili.ja ich nie rozumiem :( problem tkwi tez w tym ze nie potrafie z nimi rozmawiac...nie potrafie z siebie nic wydusic.wstydze sie.byly chlopak bardzo sie stara,widze to.okazuje mi wiele ciepla i jest ze mna zawsze.moge na niego liczyc

Witam
Jeśli trudno Pani rozmawiać z rodzicami o Pani uczuciach, bo czuje się Pani przez nich nie rozumiana, warto porozmawiać z jakąś inną bliską Pani osobą , której Pani ufa o tym co Pani czuje , jakie ma Pani wątpliwości, jeśli może Pani liczyć na chłopaka i zawsze daje Pani wsparcie , to rzeczywiście warto dbać o ten związek, a jeśli Pani uczucia się trochę wypaliły warto ochłonąć i przemyśleć czego tak naprawdę Pani by chciała od związku od swojego partnera i być może porozmawiać z nim szczerze. Jeśli mimo to będzie to problem dla Pani , dobrze skorzystać z pomocy specjalisty psychologa , który pomoże znaleźć podłoże problemów i się z nimi uporać .
Pozdrawiam ciepło
Anna Ręklewska- psychoterapeuta