Problemy w wejściem w głębszą relację

Mam 21 lat. Pochodze z rozbitej rodziny i do tej pory mam problemy z wejściem w jakikolwiek zwiazek. Oczywiście spotykalam sie z chlopakami, ale kiedy widzialam ze im zaczyna zalezec to wycofywalam się- nic tez oprócz sympatii do nich nie czulam. Kompletnie nie wiem jak mam postepowac sama ze sobą..

Witam,
jeżeli chciałaby się Pani przyjrzeć przyczynom trudności z wchodzeniem w bliską relację zachęcam do wizyty u psychoterapeuty. Po odbyciu terapii możliwa jest zamian zachowań.
Pozdrawiam