Problemy w związku a rozstanie

Jest mi bardzo ciężko , pracuje za granicą , gdy moja dziewczyna wyjachała na pare dni za granicę wszystko we mnie pekło .Nie daje sobie rady . Tysiące mysli i powodów obwiniam się o wszystko . Moje życie traci sens,plany na przyszłoś poszły w zapomniane .Przyszły rok miał zapowiadac się bardzo ciekawie ,ale niestety juz nie ma planów.Boje się ze ją utrace ,chdz mówi ze zostanie zemną do konca . Jakaś iskierka jest ze poprostu mówi mi coś ze tak nie jest :'(.

Witam!
Proszę się nie dręczyć obawami. Musi Pan porozmawiać z partnerką. To jedyny sposób, żeby poznać prawdę. Niewyjaśnione domysły i podejrzenia są przyczyną wielu konfliktów i bywają zabójcze dla związku.
Tylko rozmowa może wyjaśnić Pańskie wątpliwości.
Życzę powodzenia, J.Pluta

Witam, przede wszystkim powinien Pan porozmawiać szczerze z partnerka o swoich przeżyciach i obawach, tylko tak dowie sie Pan jakie są jej intencje. Bardzo Pan przezywa tez te rozłąkę, jeśli mimo rozmowy i zapewnień partnerki, ze wasza relacja nadal trwa, bedzie Pan miał takie myśli to zachęcam do wizyty u psychoterapeuty. Pozdrawiam

Witam,
Dużo jest w panu lęku i słoności do zamartwiania się. Proponuje odbyć z dziewczyna uczciwa rozmowę w czasie której powie jej Pan o swoich obawach. Jeśli lek będzie narastał nadal proponuję wizytę u psychologa i przepracowanie trapiących Pana wątpliwości.
Pozdrawiam
Aleksandra Tyszka