Problemy w związku dojrzałych ludzi

Mam 53 lata od 10 miesiecy jestem z facetem , planujemy wspolne zycie. Kochamy sie, jestesmy dla siebie wazni ale ale wszystko co jest dla mnie oczywiste mija gdy nie mam od niego powiedzmy jakies 2 dni wiadomosci , wiem , ze on nic by mi zlego nie wykrecil ale watpliwosci przychodza nie wiadomo z jakiego powodu i pisze do niego takie bzdury , ze jak to czytam to dziwie sie ze to napisalam. To wszystko nie trzyma sie kupy nie radze sobie z tym, prosze pomozcie:(

Być może emocje, jakie Pani przezywa i fantazje dotyczące partnera wynikają z innych nieprzepracowanych, raniących sytuacji i emocji z innymi ludźmi. Zachęcam do spotkania z psychologiem i przyjrzenia się temu, co się dzieje w Pani, a także do pracy nad zmianą, która pozwoli cieszyć się bliskością i zaufaniem.

Szanowna Pani,
odrobina niepewności i zazdrości służy i pobudza związek, jednak jeżeli przeradza się to w lęki i obsesje, wówczas nie służy to żadnej ze stron. Być może Pani zaufanie w stosunku do obecnego partnera lub poprzednich zostało nadszarpnięte bądź też nie ma Pani zaufania do związków w ogóle. W każdym z tych przypadków przepracowanie swoich myśli i przekonań może pomóc Pani w znalezieniu spokoju i większej ilości zaufania do partnera.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Z poważaniem,
Anna Szostak