Problemy z agresją i przemocą a hipnoterapia

Witam Chciałabym sie dowiedzieć czy hipnoterapia pomaga osobą które mają problem z agresją , przemocą ? K.
ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Hipnoterapia ma szerokie zastosowanie. Może pomóc w przypadku fobii, depresji, nieśmiałości, zaburzeń seksualnych, bezsenności, w walce z nałogami, w zmianie nawyków. Znajduje też zastosowanie w odniesieniu do osób, które mają problemy z gniewem, agresją i złością. Więcej na temat hipnoterapii pod linkiem: Hipnoterapia.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!