Problemy z błędnikiem u kobiety

Dzień dobryę Nękające mnie zawroty głowy doprowadziły mnie na obserwację do Kajetan, gdzie stwierdzono że powodem jest błędnik.Czy to się leczy ?czy są to starcze zmiany (mam 67 lat). Serdeczności.Marta
67 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem dokładnie o jakie problemy chodzi - stan zapalny, uszkodzenie ect. Oczywiście można takie problemy leczyć. Proponuję konsultację z otolaryngologiem.