Problemy z bólami głowy u 30-latki

Witam mam 30 lat i problemy z bólami głowy konkretnie z jej uciskami, pieczeniem, mrowieniem, drętwieniem na czubku głowy i czole oraz bólu w jednym punkcie głowy. Dodatkowo lecze niska ferrytyne wynik 5 obecnie 29. Zażywam tardyferon fol raz dziennie, właśnie neurolog zapisał mi tabletki na migrene mimo że jej nie mam ale celem sprawdzenia gdyż podejrzewa o moje dolegliwości naczynia krwionośne, lek divascan 2 razy dziennie, dodatkowo doraznie w bólach saridon, oraz zomiren 0.25 przez miesiąc raz dziennie ponieważ przez owe bóle jestem już nakrecona i mam lęk. Czy mogę faktycznie wszystkie te leki zażywać razem? W sensie rano tardyferon, divascan później zomiren i wieczorem znów divascan? I czy możliwe że te bóle faktycznie są od naczyń krwionośnych i bardzo niskiego ciesnienia? Wczesiej mówiono że to napewno od anemii. Dziękuję za odpowiedz

Niedokrwienie z niedoborem żelaza, może powodować bóle głowy; Dodatkowo stres, napięcie, też!
Do interpretacji klinicznej, pełny opis badania, wywiad ?
Wskazana pełna konsultacja konsultacja neurologiczna ! Ważny wywiad, objawy, stan ogólny Pacjenta, obciążenia chorobowe, sprawność, tryb życia i pracy; stosowane leki i zabiegi . Jaki nastrój i sen ?. Pozdrawiam i zapraszam