Problemy z brzuchem: zaparcia i biegunki

Witam. Mam problemy z brzuchem. Często mam zaparcia. Gdy zjem surowy owoc lub zjem chipsy to mam biegunkę. Po wypiciu piwa przelewa mi się wszystko w brzuchu dostaję silnego bólu z lewej strony na dole brzucha i mam biegunkę. podobnie po rybie itp. Miałam robioną kolonoskopię i wycięto mi dwa małe niegroźne guzki (2mm) Mam dość że żaden lekarz nie potrafi mi pomóc. Nie mogę leżeć na lewym boku bo burczenie jest tak głośne że nie można spać. Proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na występowanie nieprawidłowości w obrębie układu pokarmowego. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na ponowną wizytę do lekarza.