Problemy z cerą a stosowanie preparatu Bio Oil

Witam! Mam problemy z moja cera... Czasem jest sucha i lekko zluszczajaca a juz np. na naseptny dzien bardziej tlusta swiecaca... A do tego mam pryszcze, sredniej wielkosci czerwone pojawiaja sie czesto... Co zrobic aby opanowac ta sytuacje? Stosowalam wiele preparatow od dermatologow np. Epiduo, benzacne i zele do mycia twarzy jednak problem powraca... Czy dobrym srodkiem bylby BIOOIL? Prosze i odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można tego jednocześnie potwierdzić czy wykluczyć. Mam na myśli skuteczność wspomnianego preparatu. Sugerowałbym kontrolne badania hormonalne.