Problemy z cerą. Jaka dieta byłaby dla mnie najlepsza?

Dzień dobry. Mam 18 lat, ważę 53 kg i mam 168 wzrostu. Wiem, to odpowiednia waga... ale chciałabym spróbować jakiś diet. Raczej należę do osób aktywnych, w miarę. W weekendy szczególnie, bo chodzę po kilka godzin po mieście. Ale niestety w tym czasie i tak jem coś słodkiego. Nigdy nie podejmowałam żadnej diety... ćwiczyłam różne ćwiczenia odchudzające, ale wcale nie dawało to rezultatów, ale mniejsza o to. Chciałabym po prostu pozbyć się zbędnego tłuszczu na moim brzuchu :/ jestem szczupła, ale zauważam ten wałek, gdy siedzę. Jem to, co lubię i na co mam ochotę. A chciałabym się zdrowo odżywiać, a przy tym pozbyć się tłuszczu. Dobrze, jeśli ktoś by mógł także podać mi dietę na lepszą cerę :/ nie mam nie wiadomo jakiego trądziku, ale jednak wysypuję mnie. Chodzę do kosmetyczki ale to tak bardzo boli. Chciałabym spróbować jakiejś diety która pomogłaby mi zwalczyć lub zmniejszyć ten trądzik. A także przydało by się coś na cellulitis, nie tylko ćwiczenia, bo na to nie mam czasu za bardzo. Zależy mi na jakiś dietach jadalnych. Nie jestem chora na żadne choroby. Byłabym bardzo wdzięczna, jeśli ktoś mógłby podać mi diete i rozpisać co i kiedy jeść.
18 LAT ponad rok temu

Witam!

Jest Pani bardzo szczupła, dlatego dieta odchudzająca nie jest wskazana.

Odnośnie problemów z cerą polecam artykuł: http://portal.abczdrowie.pl/menu-na-piekna-cere.

Odnośnie żywienia i zaleceń przy cellulicie: http://portal.abczdrowie.pl/ladna-pupa-pokonaj-cellulit.

Odnośnie ćwiczeń: www.abccwiczenia.pl.

Proponowałabym zapoznanie się z Piramidą Zdrowego Żywienia.
Jest ona dostępna pod adresem:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Pozdrawiam