Problemy z chodzeniem i równowagą u 77-letniej osoby

Witam, mam nastepujący problem. Moja 77 letnia mam mówi mi, że ma problem z chodzeniem, tzn. ma wrażenie jakby pod stopami zrobiły jej się poduszki powietrzne, balony. Ma problem z zachowaniem równowagi, korzysta z laski podczas poruszania się ,gdyż boi się upadku. Co to może być? Barbara L

Podała Pani za mało danych by móc postawić diagnozę. Rozpoznanie stawia się na podstawie wywiadu , badania i w razie potrzeby wykonanych badań dodatkowych. Ważny jest również wywiad dotyczący innych chorób.
Objawy , które Pani podała mogą wynikać z wielu schorzeń. Proponuję wizytę u neurologa.