Problemy z chodzeniem na jedną nogę

Witam, Czy są jakiekolwiek sposoby na tzw. ,zamiatanie jedną nogą, ? Pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie bardzo rozumiem, co ma Pan/Pani na myśli pod tym pojęciem. Należy ustalić przyczynę niesymetrycznego chodu i zastosować leczenie i/lub rehabilitację. Proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu w celu konsultacji problemu.