Problemy z chodzeniem po artroskopii kolana

Witam, na początku października tego roku miałam zrobioną artroskopię,wycięto podrzepkowy fałd maziowy. Po jakimś czasie było ok tylko nie mogłam zginać do końca ,ale miesiąc temu zaczęłam mieć problemy z chodzeniem czułam ucisk w kolanie tak silny, że nie mogłam chodzić po schodach.Po 2 tyg ból zmalał, a od lekarza dostałam 3 zastrzyki z mazią. W tamtym tygodniu przyjęłam ostatni a ból powrócił , problem z wyprostowaniem kolana, silny ból przy schodzeniu ze schodów. Co może powodować ten ból?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe wymagają dokładnej oceny specjalisty ortopedy, najlepiej tego, który prowadził dotychczas Pani leczenie! Proszę nie bagatelizować objawów!