Problemy z chodzeniem po złamaniu kości udowej u 85-latki

Witam Moja 85 letnia matka doznała złamania nogi w udzie i po szpitalu umieściłam ją w Zakładzie opiekuńczym z rehabilitacją (ponieważ pracuję na cały etat) i przebywa tam już 4 miesiące i niestety nie potrafi nawet stać.Czy to jest normalne-przy wypisie ze szpitala zapewniano mnie ,że będzie chodzić.Nie wymagam , by sama już chodziła, ale przynajmniej, z podtrzymaniem pod ramię- z pomocą jednej osoby?Może rehabilitacja jest źle prowadzona, a może jest niedożywiona, gdyż bardzo schudła.

jeśli w rtg jest już dobry zrost to pani mama powinna już chodzić, chociaż przy balkoniku , jeśli nie maja w Zakładzie to trzeba kupić lub pożyczyć , warto też zamówić prywatnie terapeutę który będzie z mamą ćwiczył , ważne jest też dobre odżywianie i podawanie witaminy D3 Vigantoletten 1000 2 tabl. dziennie i wapno w diecie np. żółty ser lub preparat z wapnem. Mama powinna być pionizowana .