Problemy z cholesterolem i trójglicerydami

Mam problemy z cholesterolem i trójglicerydami.Zdarzyło się pół roku temu że z powodu skoku trójg. do 3674 i cholesterolu do 750 miałem zapalenie trzustki.Po tym incydencie byłem u dietetyczki. Dostałem dietę(bez mięsną)+wysiłek fizyczny.Stosowałem się ściśle,ale niestety moje tłuszcze mocno poszły w górę.Chcę zapytać czy i gdzie mogę znaleźć pomoc w leczeniu.Biorę leki cały czas.A mimo to od miesiąca czuję się jak przed zapaleniem trzustki.Kto może mi pomóc, bo mój lek.nie radzi sobie.

Dieta powinna być niskotłuszczowa wysokobiałkowa , ale nie bezmięsna.
Moze Pan napisać do mnie z dokładniejszym opisem sytuacji, napiszę dokładnie co jeść a czego nie. email: info@swiatdietetyki.pl