Problemy z czułością partnera podczas seksu

Od 10 miesiecy wspolzyje z chlopakiem. Jednak nie jest tak jak kiedys. On sie wcale nie stara i nigdy nie ma na nic ochoty . A jak ja chce jakis seks to ja musze o wszystko zadbac i sie postarac . Kiedys wytrzymywal 40 minut a teraz ledwo 5 i zawsze jest jeden raz a nie kilka . Nie jest czuly . Nigdy nie chce mnie popiescic czy cos tylko od razu przechodzi do czego chce . Nawet buziakow nie chce dawac mi tak czesto jak kiedys . Ja mam 18 lat a on 23 . Czy seks mu sie znudzil ?

Aleksander Ropielewski

Proszę porozmawiać z partnerem. Powiedzieć mu o swoich obserwacjach i potrzebach i zapytać go czy ma jakiś problem, dlaczego jego stosunek w okazywaniu uczuć i temperament w łóżku się zmienił. Może powinna Pani spróbować go czymś zaskoczyć.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Myślę, że w pierwszej kolejności należy zapytać partnera, skąd ta zmiana. To pozwoli bardziej zrozumieć jego postępowanie. Proszę też mieć na uwadze, że każdy związek po początkowej fascynacji wycisza się i być może uczucia Pani partnera do Pani się nie zmieniły, ale ma mniejsze potrzeby seksualne niż na początku związku.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak