Problemy z diagnozą przyczyny bólu żołądka

Witam Moja Mama od miesiąca a może ponad ciągle przebywa w szpitalach nie mogą zdiagnozować przyczyny bulu zeladka miała już badania wszystkie przy gasyroskopi usunęli dwa małe polipy ale dalej ja boli skarży się a za chwilę za pomominą o tym co powiedziała i o innych zeczach! Przez ten okres czasu straciła pamięć! Nie które zeczy pamięta ale odkąd jest w szpitalach nagminnie to się powtarza nie wiem co mam robić? ??

Nie odpowiem konkretnie na to pytanie co może być przyczyną takich dolegliwości mamy bez bezpośredniego badania, wglądu w wyniki badań laboratoryjnych i obrazowych. Proszę w tej sprawie najlepiej bezpośrednio rozmawiać z lekarzem, który prowadzi mamę w szpitalu. On udzieli zapewne w tej sprawie szczegółowych informacji.