Problemy z doborem partnera życiowego

Witam, ostatnio czuję. że nie jest w moim życiu najlepiej bardzo się pogubiłam. 3 miesiące temu zerwałam z partnerem ponieważ nie miał dla mnie czasu (widywaliśmy się raz góra dwa razy w miesiącu) zakończyłam związek głownie z tego powodu ale także miałam przypuszczenia ze nie jest ze mna szczery.. Miesiac temu poznałam chłopaka fajny miły widać ze mu zależy ja jednak odstawiłam go bo nic do niego nie czuje. Ponad rok temu byłam z rozwodnikiem wrocił do bylej zony nie umiem ulozyc sobie zycia..

Witam!
Z Pani listu jasno wynika, że potrafi Pani ułożyć sobie życie. Podjęła Pani decyzję o rozstaniu z niewłaściwą osobą. Nie chce się Pani angażować w związek z osobą, do której Pani nic nie czuje. To świadczy o dojrzałości.
Sądzę, że powinna Pani dać sobie trochę czasu. Realizować swoje życiowe plany, rozwijać się, poznawać nowych ludzi. Z całą pewnością znajdzie Pani osobę, która będzie tą właściwą.
Życzę powodzenia, J.Pluta

Ważne jest to, ze wie Pani czego Pani nie chce, a na czym Pani zależy w związku. Powodzenie każdego związku zależy w równej mierze od obojga partnerów, rozumiem, ze do tej pory partnerzy nie odpowiadali Pani potrzebom. Często jest tak, ze znalezienie odpowiedniego partnera wymaga czasu i energii. Pozdrawiam