Problemy z emocjami i brak wiary we własne siły

Czuję, że mam duże problemy ze swoimi emocjami. Mój styl życia jest gnuśny, nic mi się nie chce. Sądzę, że moje życie jest bezsensu. Mam jakieś plany i marzenia, ale w głębi duszy czuję, że i tak nie uda mi się tego zrealizować, choć nie stawiam sobie wysoko poprzeczki. Nie lubię przebywać wśród ludzi, nie lubię ich. Każdy wydaje mi się być wobec mnie chamski, że chce mnie wyśmiać, poniżyć. Moja macocha i ojciec nigdy mnie nie szanowali, nie doceniali. Nie wiem jak się zmienić. Co mam zrobić?

Witam,

zachęcam do skorzystania ze wsparcia psychoterapeutycznego, najlepiej w podejściu pozytywnym np., skoncentrowanym na rozwiązaniu BSFT.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią problemy najpewniej są konsekwencją doświadczeń z przeszłości. Sugeruję wizytę u psychologa.